Regionalne centrum BRD

Regionalne Centrum BRD działające przy Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Płocku to bogato wyposażona sala audiowizualna na 40 miejsc (nagłośnienie, komputer z projektorem, odtwarzacz DVD/VHS wraz z telewizorem LCD 40′, tablica itp.). Ponadto do dyspozycji korzystających oferujemy: symulator działania pasów bezpieczeństwa, rowerowy tor przeszkód, zestaw pomocy tematycznych oraz literaturowych.

Na cele związane z kształceniem dzieci i młodzieży w ramach wychowania komunikacyjnego w godzinach pracy WORD Płock sala udostępniana jest bezpłatnie, jednakże po wcześniejszym uzgodnieniu tematyki, zakresu, czasu, poziomu edukacyjnego itp. z
Działem Szkoleń tel. (24) 267-53-86, lub Działem BRD tel. (24) 267-53-84.

Ponadto RC BRD:

  • organizuje konkursy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym;
  • przeprowadza prezentacje i pokazy dotyczące wychowania komunikacyjnego;
  • wspiera organizację imprez o tematyce BRD (nagrody i upominki dla zwycięzców);
  • współpracuje z organizacjami działającymi na rzecz BRD;
  • zajmuje się bezpłatną dystrybucją elementów odblaskowych oraz pomocy dydaktycznych dla dzieci i młodzieży przygotowujących się do egzaminu na kartę rowerową.

Istnieje możliwość wynajecia sali szkoleniowej (wraz z niezależnym węzłem sanitarnym) na szkolenia komercyjne,w cenie 100 zł za godzinę lub 1000 zł za dzień szkoleniowy (g.7.00 – 19.00). Szczegółowe informacje pod tel. (24) 267-53-84 lub (24) 267-53-86.