Szkolenie profilaktyczne dla kierowców w wieku 18-24 lata oraz 55 i więcej lat z elementami praktycznymi.

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Płocku wraz z Mazowieckim Centrum Polityki Społecznej ogłasza nabór na Bezpłatne szkolenie profilaktyczne z techniki jazdy dla młodych kierowców w wieku 18-24 lata oraz kierowców powyżej 55 lat. Szkolenie odbędzie się w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy w Modlinie.

Jeżeli posiadasz prawo jazdy kategorii B i masz nie więcej niż 24 lata lub ukończyłeś 55 lat zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy z Modlinie.

 

Szkolenie obejmuje:
Każde szkolenie obejmuje trzy godziny zajęć teoretycznych z psychologiem i trzy godziny praktyki. W trakcie zajęć omawiana jest nie tylko specyfika ruchu drogowego w Polsce, ale też wpływ substancji psychoaktywnych i alkoholu na możliwości percepcyjne kierowców, a tym samym na bezpieczeństwo ruchu drogowego. W trakcie części praktycznej kierowcy sprawdzają się m.in. w hamowaniu awaryjnym na nawierzchni o różnej przyczepności, w sytuacjach, w których trzeba ominąć nagle pojawiającą się przeszkodę, ale też w jeździe, która uświadamia wpływ rozmowy telefonicznej lub z pasażerem na koncentrację.

  • Organizator zapewnia transport
  • Aby zapisać się na szkolenie, należy przesłać lub złożyć osobiście uzupełnioną kartę zgłoszenia w WORD Płocku ul. Otolińska 25 pok.7 lub na adres e-mail: szkolenia@wordplock.pl
  • Decyduje kolejność zgłoszeń

Dostępne terminy:
24 luty 2023r.
17 marzec 2023r.

Pliki do pobrania:
1. Regulamin Modlin 2023
2. Karta zgłoszenia Modlin 2023

Więcej informacji pod numerem: 24 267-53-86, 606-341-734